Suorittaa tutkimus-, suunnittelu-, valmistus- ja suunnittelupalvelut FDY-, POY-, HOY- j...
Tämä kehruukone on laadukkaan kehruukoneen oma malli. Tätä käytetään erityisesti korkean lujan PLA-filamentin valmistukseen. Asennusta ei tarvita, sillä se integroi ruuviekstruuderin, annostelupumpun, pyörivän palkin, ilmajäähdytyskammion, kehruuviimeistelyjärjestelmän, rullat, kuumat sulakkeet, ilmastointilaitteen ja elektronisen ohjausjärjestelmän. voi käyttää virran ja paineilman kytkemisen jälkeen.
| Erittäin luja PLA Pilot Spinning Machine | |
| Malli | SF-04 |
| materiaali | PET, PA6, PA66, PP ja muut materiaalit |
| Prosessi | UDY, POY, MOY, FDY |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat (P*L*K)mm | 3800mm × 4000mm × 2700mm |
| Paino | 6000kg |
| Ei puolasta | 1-6 |
| Suurin kääminopeus (mekaaninen) | 5500m/min |
| Pyörimisnopeus (toimiva) | 1500m/min ~ 5000m/min |
| Traverse Mode | Birotor Wing -lankaopas |
| Ruuvi | Ruuvi 1: φ25mm, P/D: 28:1 Ruuvi 2: φ25mm, P/D: 28:1 |
| Godetin määrät | 3 |
| Piirustusvaihe | 1-4 vaihe |
| Spinneretin halkaisija | φ85mm |
| Ilman sammutuskammioalue | 200mm × 900mm |
| Yhdistelmä | 10 kuumaa jumalaa (Φ220mm × 280mm) |
| Automaattinen | Auto-tila |
| Lämmitysmenetelmä | Höyrytakki, induktiolämmitys, kosketukseton lämpömittari |
| Max lämpötila | 240℃,±1℃ |
| Tehoa | 150KW |
Laakerit ovat Barmag-pyörityskoneen vikojen kriittisimmät komponentit. Nopeissa kelauskoneissa, jotka käyvät jatkuvasti yli 4 000 m/min kelausnop...
Näytä lisääA dynaaminen sulasekoitin on tehokkain ratkaisu polymeerisulaiden homogeeniseen sekoittumiseen kemiallisten kuitujen kehruu- ja muovin...
Näytä lisää1. Johdanto: Miksi PHA on kuitumateriaalien seuraava läpimurto Maailmanlaajuisten muovirajoitusten ja hiilineutraaliustavoitteiden taustalla...
Näytä lisääJohdanto: Uudet kuidun vaatimukset urheilun ja hyvinvoinnin aikakaudella Maailmanlaajuisen urheilutrendin, lääketieteellisten ja terveydenhuollon ...
Näytä lisää