Suorittaa tutkimus-, suunnittelu-, valmistus- ja suunnittelupalvelut FDY-, POY-, HOY- j...
Tämä kehruukone on päivitetty ja parannettu versio. Varustettu birotor-siiven langanohjaimen tyyppisellä täysautomaattisella kelausleikkurilla (valinnainen täysautomaattiseen kelauskoneeseen, jossa on poikittaisohjain). Laitteiston kokonaiskoko on suuri, ja kolmikerroksisen alustan korkeus lähestyy 5 metriä. Ilman sammutuskammion pinta-ala on 200 cm * 1800 cm, ja filamentin jäähdytysteho on erinomainen.
| Nylon 66 Industrial Lanka Pilot Spinning Machine | |
| Malli | SF-03 |
| materiaali | PET, PA6, PA66, PP ja muut materiaalit |
| Prosessi | UDY, POY, MOY, FDY |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat (P*L*K)mm | 3000mm × 3000mm × 6000mm |
| Paino | 7000kg |
| Ei puolasta | 1-6 |
| Suurin kääminopeus (mekaaninen) | 5500m/min |
| Pyörimisnopeus (toimiva) | 1500m/min ~ 5000m/min |
| Traverse Mode | Birotor Wing -lankaopas |
| Ruuvi | Ruuvi 1: φ25mm, P/D: 28:1 Ruuvi 2: φ25mm, P/D: 28:1 |
| Godetin määrät | 4 |
| Piirustusvaihe | 1-4 vaihe |
| Spinneretin halkaisija | φ85mm |
| Ilmanjäähdytyskammio-arvo | 200mm × 1800mm |
| Yhdistelmä | 10 kuumaa jumalaa (Φ220mm × 280mm) |
| Automaattinen | Auto-tila |
| Lämmitysmenetelmä | Höyrytakki, induktiolämmitys, kosketukseton lämpömittari |
| Max lämpötila | 240℃,±1℃ |
| Tehoa | 150KW |
Laakerit ovat Barmag-pyörityskoneen vikojen kriittisimmät komponentit. Nopeissa kelauskoneissa, jotka käyvät jatkuvasti yli 4 000 m/min kelausnop...
Näytä lisääA dynaaminen sulasekoitin on tehokkain ratkaisu polymeerisulaiden homogeeniseen sekoittumiseen kemiallisten kuitujen kehruu- ja muovin...
Näytä lisää1. Johdanto: Miksi PHA on kuitumateriaalien seuraava läpimurto Maailmanlaajuisten muovirajoitusten ja hiilineutraaliustavoitteiden taustalla...
Näytä lisääJohdanto: Uudet kuidun vaatimukset urheilun ja hyvinvoinnin aikakaudella Maailmanlaajuisen urheilutrendin, lääketieteellisten ja terveydenhuollon ...
Näytä lisää