Suorittaa tutkimus-, suunnittelu-, valmistus- ja suunnittelupalvelut FDY-, POY-, HOY- j...
Tämä kehruukone on omistettu lääketieteellisille PGA-imeytyville ompeleille, ja se voi myös kehrätä monia muita materiaaleja.
Perustiedot:
·Suulakepuristus- ja piirustusjärjestelmä: yksiruuvinen ekstruuderi, jossa on viisi paria kuumaa jumalaa
·Piirtokyky: 1-2-vaiheinen piirustus joustavalla yhdistelmällä.
· Puolien määrä: 1-6 puolaa
| PGA Pilot Melt Spinning Machine | |
| Malli | SF-08 |
| materiaali | PGA, PLA, PET, PA6, PA66, PP ja muut materiaalit |
| Prosessi | FDY |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat (P*L*K)mm | 2000mm × 3000mm × 3800mm |
| Paino | 6000kg |
| Ei puolasta | 1-6 |
| Suurin kääminopeus (mekaaninen) | 4500m/min |
| Pyörimisnopeus (toimiva) | 1000 m/min ~ 3500 m/min |
| Traverse Mode | Ohjausopas |
| Ruuvi | Ruuvi: φ25mm, P/D: 28:1 |
| Godetin määrät | 3 |
| Piirustusvaihe | 1-4 vaihe |
| Spinneretin halkaisija | φ85mm |
| Ilmanjäähdytyskammio-arvo | 200mm × 900mm |
| Yhdistelmä | 10 kuumaa jumalaa (Φ220mm × 280mm) |
| Automaattinen | Auto-tila |
| Lämmitysmenetelmä | Höyrytakki, induktiolämmitys, kosketukseton lämpömittari |
| Max lämpötila | 240℃,±1℃ |
| Tehoa | 150KW |
Laakerit ovat Barmag-pyörityskoneen vikojen kriittisimmät komponentit. Nopeissa kelauskoneissa, jotka käyvät jatkuvasti yli 4 000 m/min kelausnop...
Näytä lisääA dynaaminen sulasekoitin on tehokkain ratkaisu polymeerisulaiden homogeeniseen sekoittumiseen kemiallisten kuitujen kehruu- ja muovin...
Näytä lisää1. Johdanto: Miksi PHA on kuitumateriaalien seuraava läpimurto Maailmanlaajuisten muovirajoitusten ja hiilineutraaliustavoitteiden taustalla...
Näytä lisääJohdanto: Uudet kuidun vaatimukset urheilun ja hyvinvoinnin aikakaudella Maailmanlaajuisen urheilutrendin, lääketieteellisten ja terveydenhuollon ...
Näytä lisää